Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 371 hodnotení
5
357x
4
7x
3
2x
2
1x
1
4x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnotenie súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výpis hodnotení

JZ Avatar autora Jana Zboniaková - LINEX Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.8.2026
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.7.2026
+ dodavka prisla na 2 den-perfekt

JJ Avatar autora Jan Juriga Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 20.7.2026
spokojnost maximum
MB Avatar autora Mgr.Ladislav BOLEBRUCH Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 16.7.2026
T Avatar autora Tomáš Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 5.7.2026
Všetko super. Rýchle dodanie.
PS Avatar autora Peter Stano Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.6.2026
Deväť dní som čakal na doručenie , ale za tú cenu to rozhodne stojí.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.6.2026
Trochu dlhšie som čakal na odoslanie zásielky, hoci mali napísané, že produkty sú na sklade, asi desať dní.
ZH Avatar autora Zdenka Hanišová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 20.6.2026
Komunikácia super, dodanie rýchle, som veľmi spokojná
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 16.6.2026
+ rýchlosť dodania

SB Avatar autora Stanislav Bujda Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 4.6.2026
Ok
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 4.6.2026
+ Ok.

JM Avatar autora Jozef Molčan Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 31.5.2026
Všetko ok
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.5.2026
+ Rychle odoslanie a dorucenie

ZS Avatar autora Zuzana Svetlíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 17.5.2026
Dobrá cena, rýchle dodanie - spokojnosť.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. 17.5.2026
+ dobra cena

KM Avatar autora Kasnyik Maria Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 15.5.2026
Velmi rychle dodanie.
HS Avatar autora Helena Sedlakova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 14.5.2026
Rýchle vybavenie objednávky, spokojnosť
P Avatar autora Peter Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.4.2026
Max spokojný.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.4.2026
+ Rýchle vybavenie

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 0 z 5 hviezdičiek. 4.4.2026
+ Super

Ovládacie prvky výpisu

375 položiek celkom
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz