GARDENA Akumulátorový čistič AquaBrush Universal 04/18V P4A 14842-20

Kód: 1484220
Novinka
Značka: Gardena
€325 €270,83 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Akumulátorový čistič GARDENA Multi Cleaner AquaBrush Universal je všestranné riešenie na takmer akékoľvek čistenie vo vonkajšom prostredí. Vymieňajte príslušenstvo podľa svojich potrieb.

Detailné informácie

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Garancia originality tovaru
Servis
Servis
Záručný a pozáručný servis
Stabilný partner
Stabilný partner
23 rokov na trhu

Podrobný popis

Horizontálne/vertikálne, jemné/intenzívne, ťažko dostupné miesta, žiadne obmedzenia

  • Jedna batéria na všetko: Čistič AquaBrush Universal je napájaný batériami POWER FOR ALL a je kompatibilný so všetkými batériami Alliance
  • Jednokrokový proces: Čistenie bez námahy s naším akumulátorovým čističom Multi Cleaner, ktorý vyžaduje len jedno stlačenie tlačidla
  • Intenzívne čistenie: Zažite dôkladné a účinné čistenie s naším novým profilom kefy určeným na rôzne povrchy
  • Modulárny systém: Predlžovacie násady a sortiment kief na rôzne typy čistenia povrchov vo vonkajšom prostredí
  • Rozsah dodávky: 1× akumulátorový čistič GARDENA Multi Cleaner AquaBrush Universal 04/18V P4A, súprava pripravená na použitie, vrátane 1× univerzálnej kefy Barrel Brush, 1× silikónového ochranného krytu na batériu, 1× kefy Soft Disc, 1× systémovej batérie P4A PBA 18V/45,1× nabíjačky P4A AL 1810 CV

Batéria, ktorá vždy vyhovuje

Batérie sú súčasťou 18 V batériového systému POWER FOR ALL a v rámci systému Aliancie ich môžete použiť vo viac ako 100 kusoch záhradného a domáceho náradia špičkových značiek. Vďaka tomu nepotrebujete samostatnú batériu pre každý výrobok, čo je výhodné pre peňaženku aj životné prostredie.

Zjednodušte si čistenie s bezkáblovým čističom AquaBrush Universal Multi Cleaner

S naším inovatívnym čističom AquaBrush Universal Multi Cleaner, súpravou pripravenou na použitie, vás čaká čistenie bez námahy. Jednoduchým stlačením tlačidla v spojení s nepretržitým prívodom vody sa aktivuje rotujúca kefa. Vďaka tomuto zjednodušenému jednokrokovému procesu je čistenie hračkou a nemusíte používať ťažkopádne káble, manuálne úsilie ani ďalšie zariadenia. Táto súprava obsahuje batériu aj nabíjačku, aby bolo používanie pohodlnejšie.

Optimalizovaný profil kefy

Predstavujeme náš akumulátorový čistič Multi Cleaner AquaBrush Universal s optimalizovaným profilom kefy na všestranné čistiace práce vo vonkajšom prostredí. Tento čistič sa ľahko prispôsobí vašim potrebám vďaka kefe Barrel Brush na drevo, WPU a kameň a kefe Disc Brush na povrchy, ako sú garážové brány a ploty. Nadstavce na čistenie vodorovných alebo zvislých povrchov sa dajú ľahko prepínať, od šetrného až po intenzívne čistenie, a to aj na ťažko prístupných miestach. Vaše dokonalé riešenie na univerzálne čistenie vo vonkajšom prostredí.

Čistenie s efektívnym využívaním zdrojov

Náš inovatívny čistič Multi Cleaner je vybavený 3-stupňovým systémom regulácie prietoku vody, ktorý šetrí zdroje a zabezpečuje dôkladné čistenie a optimálnu účinnosť. Prípojka hadice na rukoväti umožňuje usmerniť vodu cez vnútornú hadicu stlačením tlačidla, a tým zvyšuje pohodlie a eliminuje potrebu priameho pripojenia hadice ku kefe.

Ergonomická a nastaviteľná rukoväť

Čistič Multi Cleaner sa zameriava na komfort a pohodlie zákazníkov a je vybavený ergonomickou nastaviteľnou rukoväťou. Či už ide o rýchle čistenie, alebo rozsiahlejší projekt, rukoväť si môžete ľahko nastaviť do preferovanej pracovnej polohy, čím sa zníži námaha a zabezpečí pohodlné držanie. Ergonomická a nastaviteľná rukoväť poskytuje optimálne ovládanie a pohodlie, čím zjednodušuje vaše čistenie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz