EGO POWER+ Vysokotlakový čistič HPW2000E

Kód: 57812
Novinka
Značka: EGO POWER+
€799 €665,83 bez DPH
Externý sklad
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Možnosti doručenia

Inovatívny vysokotlakový akumulátorový čistič EGO Power+ HPW2000E kombinuje vysoký čistiaci výkon s najlepším prevádzkovým časom na jedno nabitie na trhu. Nastavenie tlaku čistenia je dostupné priamo na rukoväti a široký výber trysiek vám poskytujú úplnú kontrolu pre čo najefektívnejšie čistenie. Technológia Peak Power™ kombinuje výkon dvoch ľubovoľných 56 V lítiových batérií EGO a poskytuje až 135 barov (2000 PSI) čistiaceho tlaku pri prietoku vody 390 l/hod. pre rýchle a efektívne čistenie. Užívateľ si môže vybrať z čistiacich režimov ECO, Vysoká rýchlosť a Turbo podľa požadovaného prúdu vody.

Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.

Detailné informácie

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Garancia originality tovaru
Servis
Servis
Záručný a pozáručný servis
Stabilný partner
Stabilný partner
23 rokov na trhu

Podrobný popis

Čistič HPW2000E je vysoko prenosný vďaka teleskpickej rukoväti a odolným kolesám s priemerom 185 mm, no zároveň je kompaktný a skladný. Vybavený je rýchlospojkami na pripojenie záhradnej a čistiacej hadice, no v prípade nedostupnosti vodovodnej prípojky tento čistič dokáže vodu nasávať sám z akéhokoľvek zdroja vody, vďaka čomu je plne autonómny a môžete ho využiť na čistenie aj tam, kde nie je dostupná elektrická ani vodovodná prípojka.

Vysokotlakový Čistič EGO Power+ HPW2000E má tú správnu trysku pre každú situáciu
Všetky trysky majú bajonetové pripojenie, vďaka ktorému je ich vymieňanie jednoduché a ľahké. Dizajn každej trysky bol optimalizovaný tak, aby vytváral rovnomerný pre vody pre maximálnu účinnosť.

  • TURBO tryska je najvýkonnejšia tryska v sortimente EGO. Je určená na použitie na tvrdých povrchoch na odstraňovanie nepoddajných nečistôt ako je napr. mach. Nie je vhodná na umývanie áut a drevených povrchov.
  • 15° tryska je ideálna na čistenie tvrdých povrchov, ako sú tehly, betónové steny, dlažobné kocky, príjazdové cesty alebo kovové povrchy od odolných nánosov.
  • 25° tryska poskytuje účinné čistenie a je ideálna napr. na čistenie traktorov, motocyklov alebo iných strojov, z ktorých citlivo no efektívne odstráni aj hrubú vrstvu blata alebo prachu.
  • 40° tryska je ideálna na umývanie áut alebo iných povrchov, ktoré si vyžadujú jemnejšie čistenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Vysokotlakové čističe
Záruka: Predĺžená záruka po registrácii

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz